Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
wydarzenia
2020-11-27
Dostrzegając niedostrzegalne. Konkurs „Kalendarz adwentowy powiatu radomszczańskiego”Adwent to tradycyjny czas zadumy i refleksji. W tym szczególnym czasie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na to, co znane – ale niezwykłe; na to, co mijamy codziennie - ale w biegu codzienności przestaliśmy zwracać na to uwagę; na piękno detalu i szczegółu. 1 grudnia rozpoczynamy konkurs „Kalendarz adwentowy powiatu radomszczańskiego”.

Każdego dnia, od 1 do 24 grudnia, na facebook’owym profilu ERA Travel prezentować będziemy zdjęcie zabytków (ze szczególnym uwzględnieniem zabytków sakralnych) i atrakcji turystycznych w powiecie radomszczańskim. Fotografie nie będą jednak prezentowały całego obiektu, ale jego fragment, charakterystyczny detal, ciekawy element. Zadaniem internautów będzie rozpoznanie zabytku/atrakcji turystycznej po tym właśnie fragmencie.

Nazwę obiektu uczestnicy konkursu przesyłają w formie wiadomości prywatnej na adres Fanpage ERA Travel. W konkursie brana jest pod uwagę tylko pierwsza odpowiedź uczestnika. Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi otrzymuje 3 punkty, druga – 2 punkty, a 3 – 1 punkt. 10 osób z największą liczbą punktów zdobytych w trakcie konkursu otrzyma nagrody – zestaw gadżetów promocyjnych.

- W naszej, czasem zabieganej,  codzienności warto zatrzymać się na chwilę i inaczej spojrzeć na te, pozornie dobrze znane miejsca. To one są elementem naszego dziedzictwa i współtworzą naszą tożsamość. Przez te 24 dni spójrzmy inaczej na nasze zabytki, nauczmy się doceniać piękno szczegółu i dostrzegać to, co niedostrzegalne. A 10 najbardziej spostrzegawczym osobom Mikołaj zostawi prezent pod powiatową choinką – zaprasza do udziału w konkursie Wicestarosta Jakub Jędrzejczak.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w załączniku.  


polityka prywatności