Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
turystyka weekendowa

A może by tak na rybkę?


Tego lata pływaliśmy już w kajakach, wędrowaliśmy przez wzniesienia ziemi radomszczańskiej, jeździliśmy konno i na rowerze poznając zakątki i uroki krajobrazu naszego powiatu.

Ciepłe dni przed nami więc chcemy Was zabrać na wycieczkę kulinarną, bo skoro jest lato, to nie może obyć się bez świeżej, smacznej pieczonej ryby.

Zapraszamy zatem na wycieczkę w miejsca odpoczynku i chilloutu od miejskiego zgiełku.


W okolicach Ojrzenia, warto zatrzymać się w Smażalnia-łowisko BAKS.
Można zjeść smaczną rybę – pstrąga w migdałach z frytkami z dodatkiem świeżej surówki z białej kapusty. Możecie również składać telefoniczne zamówienia na rybkę (tel. 503 017 511, 504 779 727). Smażalnia zaprasza do siebie, gdzie jest moc atrakcji dla dzieciaków na znajdującym się tam placu zabaw. Osoby pragnące wędkować na pewno złapią tam wymarzoną rybę. Każdy odwiedzający po okazaniu naszej aplikacji otrzyma darmowy zimny napój do zamówionego posiłku.


Zapraszamy również do Gospodarstwa Rybackiego Folwarki,
 gdzie oprócz smacznej ryby można rodzinnie wędkować odpoczywać na leżakach i ładować witalne akumulatory. Ważne, że okazując aplikacje ERA Travel, możecie Państwo wędkować za darmo, wystarczy posiadać dwie uzbrojone wędki przynętę i już mamy super frajdę, a jednocześnie ćwiczymy cierpliwość w oczekiwaniu na efekty.


Smażalnia RYB Otorybka zaprasza do siebie.
 Oprócz smacznej ryby oferuje plac zabaw dla dzieci i możliwość wędkowania Dla osób z aplikacją, Otorybka oferuje darmowy zimny napój do zamówionego posiłku.


Zwiedzając nasz powiat, możemy chwilę odpocząć w Bocianie Gniazdo Zalesie Gosławickie.
 Poza pięknymi widokami Doliny Widawki jest też moc atrakcji dla dzieci. Każdy, kto zamówi posiłek, pokazując aplikację, otrzyma do niego zimny napój.


Amatorów świeżej ryby oraz spragnionych ciszy i odpoczynku na łonie natury zaprasza na wędkowanie łowisko w Przyborowie.
 Będzie to na pewno obfity w pozytywne emocje spędzony czas.
opracował: Marcin Kwarta