Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
baza turystyczna
Powiatowa Hala Sportowa
ul. Szkolna 2, Radomsko
517-877-475
hala.radomszczanski.plPowiatowa Hala Sportowa w Radomsku to w pełni nowoczesny obiekt służący miłośnikom sportu i rekreacji. Mieści się tu pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, futsalu, koszykówki oraz siatkówki. Winylowa nawierzchnia sportowa Tarkett omnisports oraz zastosowane oświetlenie pozwala na prowadzenie tutaj rozgrywek sportowych na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Na miłośników sportów walki czeka sala sportowa o powierzchni 160 m² wyłożona w całości materacami typu tatami. Sala treningu funkcjonalnego to kolejna propozycja. Znajdziemy tam m.in. specjalistyczny sprzęt sportowy służący do wzmacniania mięśni bez znaczącej ich rozbudowy oraz sprzęt do ćwiczeń koordynacyjnych i szybkościowych. W obiekcie znajduje się mniejsza sala sportowa o powierzchni 65 m² nadająca się idealnie do przeprowadzania zajęć typu joga, aerobik, taneczne, gimnastyczne itp.

Na naszej Hali Sportowej do dyspozycji mieszkańcy mają również salę do squasha oraz ścianka wspinaczkowa, na której znajduje się 7 różnych, oryginalnych i zróżnicowanych technicznie dróg wspinaczkowych, wytyczonych przez licencjonowanego konstruktora dróg wspinaczkowych Polskiego Związku Alpinizmu.
polityka prywatności