Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
baza turystyczna
„Pod Klonami” Bożena i Zdzisław Norberczykowie
Krzętów, ul. Dolna 79, 97-525 Wielgomłyny
663 776 849


Agroturystyka "Pod Klonami" to miejsce, które może stać się Twoją odskocznią od rzeczywistości. Naszym atutem są doskonałe warunki do spacerowania i spędzania wolnego czasu na łonie natury. Duży plac pełen zieleni obok parku Dąbrówka jest idealny również dla osób, które ponad wszystko przekładają aktywność fizyczną. Możemy zaproponować wypożyczanie kajaków, które są odpowiednią opcją dla rodzin, grup zorganizowanych.
Lubisz bezpośredni kontakt z naturą. Oferujemy możliwość rozbicia namiotu.
Każdy zatem znajdzie dla siebie upragnioną formę rekreacji i wypoczynku. Nasza agroturystyka jest zarówno wspaniałym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi, romantycznym zaciszem dla par, jak i oazą spokoju dla "zapracowanych" pragnących odpocząć od zgiełku i pośpiechu.
Na terenie agroturystyki znajduje się staw rybny, miejsce przystosowane do rozpalenia ogniska, grillowania w gronie rodziny lub przyjaciół  miejsce mające wyjątkowy klimat.
Jest to idealna opcja dla aktywnych, tak jak piesze szlaki turystyczne czy wycieczki rowerowe. W pobliżu znajduje się wiejskie boisko do piłki nożnej i siatkówki.
Ilość pokoi: 5

Ilość miejsc: 9