Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
gra terenowa

Jeśli lubicie wędrówki, odkrywanie nowych miejsc, doprawione jednocześnie nutą tajemniczości i rywalizacji, to mamy Wam do zaproponowania coś, co Was z pewnością zainteresuje.
Zapraszamy wszystkich do gry terenowej GeoEra, która oparta jest na zasadach geocachingu, zabawy popularnej zwłaszcza wśród użytkowników odbiorników GPS. Od czasu, kiedy moduł GPS posiada większość telefonów komórkowych, popularność zabawy niezwykle wzrosła.
W naszej grze udział mogą wziąć drużyny składające się od 1 do 3 osób oraz rodziny. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie nam pocztą elektroniczną zeskanowanej, wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia i ewentualnie zgody rodzica lub opiekuna dla niepełnoletnich uczestników na adres eratravelgeo@gmail.com
Czekamy na nie od 18 czerwca do 3 lipca.


Startujemy 3 lipca. W tym dniu na naszej stronie i w aplikacji Era Travel  zostanie opublikowanych 5 punktów (w postaci współrzędnych i plików gpx), w których ukryte będą skrzynki ze "skarbem".
Zabawa polega na odnalezieniu jak największej liczby skarbów. W sumie będzie ich 14, tyle ile jest gmin w Powiecie Radomszczańskim. Współrzędne pozostałych punktów będą podawane sukcesywnie co tydzień, do końca trwania imprezy.
Do ich odnalezienia niezbędny będzie nam odbiornik GPS lub urządzenie wyposażone w takowy, np. smartfon. W skrytkach umieszczony będzie tzw. dziennik odwiedzin, do którego wpisywać się będą kolejni znalazcy. Wpis i jego dokumentacja fotograficzna przesłane na nasz adres mailowy będzie warunkiem zaliczenia odkrycia skrytki i przyznania punktów. Dla drużyny, która jako pierwsza odnajdzie "skarb" będzie czekał "certyfikat pierwszego znalazcy", dający punkty bonusowe. Skrytki będą w dwóch wielkościach: mikro i mała. Za skrzynkę mikro będzie można uzyskać 15 pkt, za małe 10 pkt. Rodzaj skrzynki będzie podany przy jej opisie.
Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów punktów.

Drużyny, które odnajdą od 1 do 7 skrytek otrzymają zestaw upominków promocyjnych STANDARD, a drużyny, które odnajdą od 8 do 14 skrytek - zestaw upominków promocyjnych MAX.

Dodatkowo trzy pierwsze drużyny z największą liczbą punktów otrzymają nagrody rzeczowe (jedna nagroda dla jednej drużyny).

Jeśli potrzebujecie więcej informacji piszcie lub dzwońcie do nas. Adresy email i numery telefonów do osób, które wyjaśnią wszelkie wątpliwości podane są w regulaminie (poniżej do pobrania).


Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.  

karta zgłoszenia
karta zgłoszenia
regulamin
regulamin
zgoda opiekuna
zgoda opiekuna